Ts pojemnik kwadratowy z plombą 350ml op.520szt rpet
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | R-PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 520.0 |
| Pojemność | 350 ml |
| Wysokość | 54 mm |
| Kolor | Przeźroczysty |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 121 mm |
| Kształt | kwadratowy |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice Darmowa
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-TS4012B
Opis
| Materiał | R-PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 520.0 |
| Pojemność | 350 ml |
| Wysokość | 54 mm |
| Kolor | Przeźroczysty |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 121 mm |
| Kształt | kwadratowy |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.