Torebki papierowe brązowe-foliowane z oknem, zamykane, 242x155x70mm, cena za opakowanie 400szt
Wystaw opinię o produkcie
| Ilość w op. | 400.0 |
|---|---|
| Wysokość | 242 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | 155 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Kształt | prostokątny |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice Darmowa
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-133071
Opis
| Ilość w op. | 400.0 |
|---|---|
| Wysokość | 242 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | 155 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Kształt | prostokątny |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.