Pudełko papierowe 17x16x10cm
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 50.0 |
| Wysokość | 100 mm |
| Kolor | Kolorowe |
| Długość | 170 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Kształt | prostokątny |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 1.0 |
| Powleczenie | bez powleczenia |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-210.54
Opis
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 50.0 |
| Wysokość | 100 mm |
| Kolor | Kolorowe |
| Długość | 170 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Kształt | prostokątny |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 1.0 |
| Powleczenie | bez powleczenia |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.