Pojemnik sałatkowy, transparentny pet 2000ml fi 230mm op. 50 sztuk
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 50.0 |
| Pojemność | 2000 ml |
| Średnica | 230 mm |
| Wysokość | 87 mm |
| Kolor | Przeźroczysty |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-SAL23/2000C
Opis
| Materiał | PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 50.0 |
| Pojemność | 2000 ml |
| Średnica | 230 mm |
| Wysokość | 87 mm |
| Kolor | Przeźroczysty |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.