Pojemnik papierowy, powlekany pe kraft zupa 450ml fi 97mm op. 25 sztuk
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 25.0 |
| Pojemność | 450 ml |
| Średnica | 97 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
| Powleczenie | PE |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-44101
Opis
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 25.0 |
| Pojemność | 450 ml |
| Średnica | 97 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
| Powleczenie | PE |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.