Pojemnik do zgrzewu bol500, biały, 500ml, op. 100szt.
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | PP |
|---|---|
| Ilość w op. | 100.0 |
| Pojemność | 500 ml |
| Średnica | 163 mm |
| Wysokość | 59 mm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-BOL500
Opis
| Materiał | PP |
|---|---|
| Ilość w op. | 100.0 |
| Pojemność | 500 ml |
| Średnica | 163 mm |
| Wysokość | 59 mm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | okrągły |
| Liczba komór | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.