Pojemnik do zgrzewu 227/178/1 h50 niedzielony op.125szt (k/4) z trzciny cukrowej, powlekany pe, kolor naturalny
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | Trzcina cukrowa |
|---|---|
| Ilość w op. | 125.0 |
| Wysokość | 50 mm |
| Kolor | Naturalny |
| Długość | 227 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Liczba komór | 1 |
| Powleczenie | PE |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-E.1/50.N
Opis
| Materiał | Trzcina cukrowa |
|---|---|
| Ilość w op. | 125.0 |
| Wysokość | 50 mm |
| Kolor | Naturalny |
| Długość | 227 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Liczba komór | 1 |
| Powleczenie | PE |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.