Poj. Sałatka kwadrat 500ml op.30szt bl komplet czarny spód + transparentna pokrywka 124x124 mm h 80 pet (k/12)
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 30.0 |
| Pojemność | 500 ml |
| Wysokość | 76 mm |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 124 mm |
| Szerokość | 124 mm |
| Kształt | kwadratowy |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-CARPOT501PN
Opis
| Materiał | PET |
|---|---|
| Ilość w op. | 30.0 |
| Pojemność | 500 ml |
| Wysokość | 76 mm |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 124 mm |
| Szerokość | 124 mm |
| Kształt | kwadratowy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.