Podkładki kart. Zapiekanki 10x43cm op.250szt. Brązowo-białe
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 250.0 |
| Wysokość | 25 mm |
| Kolor | Brązowo-biały |
| Długość | 430 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Ucho | 0.0 |
| Powleczenie | bez powleczenia |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-7501043
Opis
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 250.0 |
| Wysokość | 25 mm |
| Kolor | Brązowo-biały |
| Długość | 430 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Ucho | 0.0 |
| Powleczenie | bez powleczenia |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.