Koperta hamburger mała, cena za opakowanie 200szt
Wystaw opinię o produkcie
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 200.0 |
| Kolor | Biały |
| Długość | 140 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Kształt | kwadratowy |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
| Powleczenie | PE |
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MG-HF-M
Opis
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Ilość w op. | 200.0 |
| Kolor | Biały |
| Długość | 140 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Kształt | kwadratowy |
| Liczba komór | 1 |
| Ucho | 0.0 |
| Powleczenie | PE |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.