Czyściwo a'2 soft celuloza 2 - warstwy 200m x 2 rolki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Dostawa własnym transportem Warszawa i okolice 17,00 zł
-
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
-
InPost Kurier 20,99 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 19403
Opis
Czyściwo, wyprodukowane ze 100% celulozy - miękkiego a zarazem wytrzymałego, odpornego na rozwarstwianie i rozmakanie surowca.
Kluczowe cechy produktu:
- 100% czysta celuloza – gwarantuje chłonność, miękkość i komfort użytkowania.
- Dwie warstwy – zapewniają wytrzymałość i chłonność.
- Długość roli 200 metrów – wydajność, idealna do często użytkowanych przestrzeni.
Dlaczego warto wybrać nasz produkt?
- Wysoka jakość i komfort użytkowania – czysta celuloza zapewnia wyjątkową miękkość i skuteczność w zbieraniu wilgoci.
- Oszczędność dzięki wydajności – długa rola pozwala na rzadsze wymiany, co zmniejsza koszty eksploatacji i pracy.
Polecane do:
- Warsztatów samochodowych i zakładów produkcyjnych.
- Biur, przestrzeni publicznych oraz magazynów.
- Sprzątania i utrzymania czystości w hotelach, szkołach, urzędach.
| liczba rolek w opakowaniu | 2 |
|---|---|
| długość | 200 m |
| perforacja | tak |
| surowiec | celuloza |
| kolor | biały |
| liczba warstw | dwie, klejone |
| gramatura | 2x17 |
| wysokość rolki | 23,5 cm |
| średnica rolki | 25 cm |
| wyciągana gilza | nie |
| perforowana gilza | nie |
| kraj produkcji | Polska |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.